منوی اصلی

نرم افزار اندرویدی آموزش نماز برای کودکان

نرم افزار اندرویدی آموزش نماز برای کودکان

نماز از ارکان دین است و دارای مراحل مختلفی است که شاید آموزش آن‌ها به کودکان ساده نباشد. بهترین روش یادگیری برای کودکان و نوجوانان استفاده از روش‌های تصویری است.
نرم‌افزار «آموزش نماز برای کودکان» می‌تواند به پدرها و مادرها کمک کند تا به‌آسانی و به صورت دقیق احکام و موارد مرتبط با نماز را به کودکان خود یاد بدهند.
برنامه معرفی‌شده ابتدا آموزش خود را از وضو گرفتن شروع می‌کند و سپس به ترتیب مراحل انجام نماز یومیه و مستحبات مرتبط را توضیح می‌دهد. در ضمن احکام و مستحبات موجود در نماز به صورت کامل و با زبانی ساده توضیح داده شده است.

2 دیدگاه‌ها

سید در دوشنبه, ۱۰ اسفند, ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۶:۵۰
باسلام و احترام. خداوند خیر جزیل به شما و همه کسانی که در راه اعتلای دین مبین اسلام تلاش می کنند، بدهد. هیچگاه از کارتان خسته نشوید که کار برای خدا و دین خدا خستگی ندارد. آمار استفاده از فضای مجازی روز به روز بالاتر می رود و ما در نظرسنجی هایمان شاهد آن هستیم. هر چه می توانید برنامه های موبایلی تهیه بفرمایید.
موسیانی در سه شنبه, ۰۲ آذر, ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۵:۱۵
سلام من مربی یکی از مدارس ابتدایی پسرانه هستم خیلی دلم می خواست سی دی های آموزشی احکام و نماز در اختیارم باشه تا بتوانم آموزش های لازم در باره نماز- نماز جماعت وضو و.... را بصورت تصویری به دانش آموزان ارائه دهم در این خصوص اگر مساعدت فر مایید ممنون میشوم

افزودن دیدگاه جدید