منوی اصلی

موسسه

بخش ها

سالن اجتماعات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها (سالن آمفی تئاتر)

سالن اجتماعات حضرت خديجه كبري سلام الله عليها پذيرايي 600 نفر مي باشد كه بر صندلي های سبز رنگ آن مستقر مي شوند.

ادامه ...

بازتاب فعالیتها

نشست تولیت و مدیرعامل با مدیران و پرسنل موسسه به مناسبت شروع فعالیت های موسسه در سال 1399

نشست تولیت و مدیرعامل با مدیران و پرسنل موسسه به مناسبت شروع فعالیت های موسسه در سال 1399 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید.

مدیرعامل ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید و تقارن با اعیاد با عظمت ماه رجب و شعبان و آرزوی بهره مندی از این ایام و لیالی با برکت، و از این رویداد تاسف بار که امور جاری همه فعالیت های اجتماعی را دچار اختلال نموده،  ابراز نگرانی کرده و برای شفای عاجل بیمارانی که به این ویروس منحوس کرونا مبتلا گردیده اند و رفع این بلیه از جامعه دعا نمودند.

ادامه ...

بازدیدها

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدجواد شهرستانی نماینده تام الاختیار حضرت آیت الله العمظی سیستانی

سفری پر خیر و برکت

در ایام سفر بابرکت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدجواد شهرستانی نماینده تام الاختیار حضرت آیت الله العمظی حاج سیدعلی سیستانی به شهر اصفهان، علاوه بر دیدار با ریاست حوزه علمیه اصفهان حضرت آیت الله العظمی شیخ حسین مظاهری و علما و شخصیت های عالی مقام حوزه علمیه اصفهان، از مرکز تخصصی دیالیز انجمن خیریه حضرت ابوالفضل(ع) واقع در خیابان امام خمینی(ره) که ساختمان جدید آن احداث گردیده است، بازدید نمودند و در جریان جزئیات احرای طرح  و همچنین اهداف و خدمات تعریف شده در این مرکز باعظمت قرار گرفتند.

ادامه ...

مراسم ها

آئین تجلیل از خادمان هیئت حیدریون استان اصفهان

آئین تجلیل از خادمان هیئت حیدریون استان اصفهان

در آئین تجلیل از خادمان هیئت حیدریون استان اصفهان، مداح با اخلاص حضرت اباعبدالله الحسین(ع) آقای مهدی رعنایی بنا به مصوبه شورای عالی اداء نشان خادم الحسین(ع)، مفتخر به دریافت این نشان گردید

ادامه ...

راههای ارتباطی

راههای ارتباطی با موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت علیهم السلام

راههای ارتباط با مؤسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت علیهم السلام

ادامه ...