منوی اصلی

بخش ها

سالن اجتماعات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها (سالن آمفی تئاتر)

سالن اجتماعات حضرت خديجه كبري سلام الله عليها پذيرايي 600 نفر مي باشد كه بر صندلي های سبز رنگ آن مستقر مي شوند.

سالن علامه امینی (ره)

سالن علامه اميني كتابخانه بزرگي است كه علاوه بر نگهداري كتب فيزيكي، مديريت علمی پژوهشی مستقر در اين سالن، امکان اداره علمی موسسه را می دهد.

تالازعلامه مجلسی موسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت «علیهم السلام»

تالارعلامه مجلسی (ره) (سالن جلسات)

سالن جلسات علامه مجلسي با پوشش ديواري چوب و سقفي در خور توجه و تحسين برانگيز پذيرايي حدود سي نفر مي باشد كه در زير اسماء مقدس پنج تن ال عبا متذكر به دو آيه شريفه مي شوند

مرکز داده کوثر

با توجه به امكان بلوکه شدن و عدم امنيت سايت هاي اسلامي در هاستينگ هاي خارج از کشور، موسسه تحقيقات و نشر معارف اهل البيت عليهم السلام اقدام به طراحي و راه اندازي يک مرکز داده منسجم نموده است تا علاوه بر تامين امنيت اطلاعات مورد نياز خود، به کليه مراکز و موسسات اسلامي، سرويس دهي نموده و امکان استفاده از خدمات نرم افزاري کتابخانه ديجيتال خود را براي آنها فراهم نمايد.

ورودی ساختمان

بعد از گذر از سَردر مزين به اسماءالله كه با 110 متر مربع كاشي معرق شكل داده شده و عبور از درب چوبي معرق ارزشمندي (باب فاطمه(س)) كه نامهاي مبارك چهارده معصوم عليهم السلام به شكلي بديع در آن جلوه مي نمايد، به فضايي آكنده از آيات الهي و اسماء مبارك ائمه معصومين عليهم السلام وارد مي شويم.

آشنایی با کتابخانه دیجیتالی

طبقه زيرين اين مؤسسه به كتابخانه ديجيتالي اختصاص يافته است كه جديدترين وسائل لازم را در خود دارد. حدود 150 نفر كاربر حضوري مي توانند از امكانات اين فضا بهره برداري نمايند.