من از شماها یاد می گیرم (کلیپ)

۲۹ تیر ۱۳۹۵ 0 صوتی و تصویری
طفل شما با کتابچه های تربیت کودک بزرگ نمی شود. اون سرشار از انرژی است و دنبال تجربه کردن است. فقط شما باید مراقب باشید در مقابل رفتارش، عکس العمل اشتباهی انجام ندهید.
کودک شما زمانی کارهایش را درست انجام می دهد که بداند شما و همسرتان حرفشان یکیست؛ در غیر این صورت از یکی تون به نفع خودش استفاده می کند.
وقتی فرزند شما دسیابی به چیزی برایش سخت است، زود نروید آن را برایش تهیه کنید؛ این طوری هم تنبل بار می آید و هم پرتوقع. خواهشا اجازه بدهید خودش تلاش کند و اگر نتوانست، بهش کمک کنید.
وقتی کودکتان از شما شیرینی می خواهد، ولی شما می خواهید به او شام بدهید، او شروع می کند به اصرار و نق زدن و در نهایت گریه و بدرفتاری. در اینجا هیچ توضیحی برای بچه کارساز نیست. شما بهش گفته اید نمی شود و باید سر حرفتون بمانید؛ زیاد هم به ناراحتی اون اهمیت ندهید؛ اون کوچولو باید بفهمد هر چیزی را هر وقت خواست، نمی تواند به دست بیاورد.
دیدن تلویزیون هم باید به اندازه و برنامه ای که برای او مفید است، باشد نه تماشای بیهوده و بی برنامه در عوض با کتاب و بازی های خلاقانه آشنایش کنید.
 


دانلود کلیپ

نماهنگ تصویری "من از شماها یاد می گیرم" با گویندگی خانم نشیبا
زمان: 226 ثانیه (03:46)

 

 

 

کانال قرآن و حدیث را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.
آپارات موسسه اهل البیت علیهم السلامکانال عکس نوشته قرآن و حدیث در اینستاگرام تلگرام قرآن و حدیثکانال قرآن و حدیث در ایتاکانال قرآن و حدیث در گپپیام رسان سروش _ کانال قرآن و حدیث