چند کتاب پیرامون زندگی حضرت معصومه سلام الله علیها

چند کتاب پیرامون زندگی حضرت معصومه سلام الله علیها

۰۵ بهمن ۱۳۹۳ 0

سرزمین ایران مفتخر است که خاکش مزار امام زادگان عظیم الشآنی مانند حضرت معصومه سلام الله علیها است. سخن پیرامون شخصیت برجسته دختر پاک طینت امام موسی کاظم علیه السلام  و نیز برکات فراوانی که در زیارت قبر مطهر ایشان وجود دارد فراوان است. تا کنون دهها کتاب  پیرامون زندگی ایشان نگاشته شده است. این روزها که صفحه تقویم مزین به نام مبارک ایشان است خوب است برای بهره مند شدن بیشتر از انوار و برکات وجود ایشان  قدمی در راه شناخت بهتر ایشان برداریم . از این رو بر آن شدیم تا چند کتاب مفید در زمینه زندگی و شخصیت این بانوی گرانقدر را در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. 

1. حضرت معصومه فاطمه دوم  تآلیف  استاد گرانقدر  محمد محمدی اشتهاردی(دانلود)  

2. فروغی از کوثر از الیاس محمد بیگی (مشاهده)

3. ماه بطحاء اثر زیبای جناب آقای حسن اردشیری لاجیمی کتابی است که به بررسی کوتاه در زندگینامه و شخصیت حضرت معصومه سلام الله علیها پرداخته است. (دانلود)  

4. همچنین یک کتاب صوتی نیز شامل چند داستان و حکایت پیرامون وجود مبارک حضرت فاطمه معصومه در دسترس شما عزیزان قرار دادیم. (دانلود) 

 

کانال قرآن و حدیث را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.
آپارات موسسه اهل البیت علیهم السلامکانال عکس نوشته قرآن و حدیث در اینستاگرام تلگرام قرآن و حدیثکانال قرآن و حدیث در ایتاکانال قرآن و حدیث در گپپیام رسان سروش _ کانال قرآن و حدیث