نرم افزار اندرویدی محاسبه مهریه

نرم افزار اندرویدی محاسبه مهریه

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ 0 فرهنگ و اجتماع

خیلی از خانم ها دوست دارن بدانند که در سال 1390 ازدواج کردند حال که در سال 1393 قرار دارند مهریه آنها به روز چقدر می باشد. و یا اینکه مثلا می خواهید محاسبه کنید که کسی که در سال 1340 با مهریه مشخص ازدواج کرده است اکنون که در سال 1393 است مهریه آن شخص چند برابر شده است. نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم بسیار جذاب و البته برای آقایان بسیار دردسر ساز است. این نرم افزار که محاسبه مهریه نام دارد بسیار کم حجم و البته بسیار دقیق است. این نرم افزار در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است پس از دانلود و نصب نرم افزار برنامه را اجرا کنید. پس از اجرا نرم افزار تاریخ عقد را از شما می خواهد و پس از وارد کردن تاریخ، صفحه بعد را لمس کنید تا وارد صفحه بعدی نرم افزار شوید. در صفحه دوم نرم افزار شما باید مبلغ مهریه خود را وارد کنید و مانند مرحله قبل بعدی را لمس کنید تا به صفحه بعدی بروید. و در آخر سالی که می خواهید بر اساس آن سال محاسبه انجام شود را وارد کنید و در آخر خواهید که که کمتر از چند صدم ثانیه محاسبه انجام شده و مبلغ مهریه را به روز برای شما نمایش داده می شود.

دادگستری هر ساله، در پایان هر سال، ضرایب آن سال رو اعلام می کند. از سال 1315 تاحالا ضرایب موجود می باشد. البته هنوز ضریب امسال ارائه نشده است، پس می شود مهریه را تا سال 1392 حساب کرد، ولی 1393 هنوز در لیست نیست که هر وقت ضریب 92 اعلام بشود، اضافه خواهد شد.

گالری: 
کانال قرآن و حدیث را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.
آپارات موسسه اهل البیت علیهم السلامکانال عکس نوشته قرآن و حدیث در اینستاگرام تلگرام قرآن و حدیثکانال قرآن و حدیث در ایتاکانال قرآن و حدیث در گپپیام رسان سروش _ کانال قرآن و حدیث