نرم افزار روزه داری و رمضان

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ 0 نرم افزار

ماه رمضان فرصت مناسبی برای پاکسازی روح و جسم است. در این ماه معنویی شما می توانید به فکر پاکسازی بدنتان از سموم باشید. روزه داری علاوه بر اینکه موجب ارتقای سلامتی فردی، خانوادگی و اجتماعی افراد می شود، آدابی دارد که رعایت آنها به خصوص در زمینه تغذیه، موجب بهره وری بیشتر از فواید معنوی و بهداشتی در این ماه می شود.

نرم افزار رمضان کریم، نرم افزاری کامل است که می تواند در ماه مبارک رمضان همراه روزه داران باشد و کاربران می توانند از ویژگی های این نرم افزار که شامل: برنامه ای نسبتاً کامل در مورد ماه مبارک رمضان و روزه داری، احکام روزه، دعا های ماه رمضان، احادیث روزه داری، فواید روزه برای سلامتی بدن، نکات طلایی تغذیه برای روز های گرم رمضان، غذا هایی برای سحر وافطار، فضیلت اعمال مستحبی ماه رمضان، رفع عطش در ماه رمضان با طب سنتی، چاقی و روزه، راهکار هایی برای روزه اولی ها و دیگر بسیاری از موارد دیگر از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

کانال قرآن و حدیث را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.
آپارات موسسه اهل البیت علیهم السلامکانال عکس نوشته قرآن و حدیث در اینستاگرام تلگرام قرآن و حدیثکانال قرآن و حدیث در ایتاکانال قرآن و حدیث در گپپیام رسان سروش _ کانال قرآن و حدیث