کتاب رنج ها و فریادهای فاطمه سلام الله علیها (ترجمه بیت الاحزان)

کتاب رنج ها و فریادهای فاطمه سلام الله علیها (ترجمه بیت الاحزان)

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ 0 نرم افزار
کتاب "رنج ها و فریادهای فاطمه سلام الله علیها" ترجمه کتاب عربی "بیت الاحزان" بوده که توسط شیخ عباس محدث قمی (ره) تألیف شده و محمد محمدی اشتهاردی آن را به فارسی ترجمه کرده است.
کتاب پيرامون تاريخ پرماجراى زندگى غم بار بانوى اسلام فاطمه زهرا سيدة نساء العالمين (سَلامُ اللَّه عليْها) نگاشته شده و چنانكه از نامش پيدا است حقايق دردناك مربوط به زندگى اين بانوى بزرگ اسلام ، به اضافه مقام والا و بى نظير آن حضرت و فضائل و كرامات آن بزرگوار را در خود جای داده است.
از جمله سرفصل های اصلی این کتاب الکترونیک می توان به عناوین : مقدمه آیت الله ناصر مکارم شیرازی؛ ماجرای ولادت حضرت زهرا؛ گوشه ای از فضائل حضرت زهرا؛ ماجراهائی از ازدواج حضرت زهرا؛ ماجرای سقیفه بعد از رحلت رسول خدا؛ گفتار علمای اهل تسنن پیرامون بیعت گرفتن از علی؛ تأثر و اندوه امامان از مصیبت حضرت زهرا؛ غصب فدک؛ نگاهی به خطبه ی حضرت زهرا؛ شدت اندوه و گریه ی فاطمه از فراق پدر؛ روزهای آخر عمر زهرا و گفتار او؛ ماجرای شهادت فاطمه و خاکسپاری او اشاره کرد.
کانال قرآن و حدیث را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.
آپارات موسسه اهل البیت علیهم السلامکانال عکس نوشته قرآن و حدیث در اینستاگرام تلگرام قرآن و حدیثکانال قرآن و حدیث در ایتاکانال قرآن و حدیث در گپپیام رسان سروش _ کانال قرآن و حدیث